Gharial – Pinocchio

Ik voel me als een vis in het water!

About Gharial – Pinocchio

Scientific name :

Gavialis gangeticus

Common name :

gangesgaviaal

Native to :

India, Nepal

Maximum size :

6 tot 7 meter

Weight :

900 kilo

IUCN-status

Reproduction :

het vrouwtje begraaft haar eieren in het zand op de oever van een rivier

Diet :

piscivoor

Characteristics :

deze krokodil is zeer herkenbaar door zijn lange, smalle snuit met veel tanden waarmee hij alleen vis kan eten

Location in the Tropical Reserve :

het eiland Île aux Gavials

Verspreidingsgebied

Répartition géographique

Conservation status

Deel dit artikel !