False gharial – Tommy

Ik ben de oudste van allemaal, maar niet de wijste ...

About False gharial – Tommy

Scientific name :

Tomistoma schlegelii

Common name :

onechte gaviaal of valse gaviaal

Native to :

het Maleisisch schiereiland en de eilanden Java, Borneo en Sumatra

Maximum size :

5,50 meter

Weight :

800 kilo

IUCN-status

Diet :

voornamelijk piscivoor, maar houdt ook van vogels en kleine zoogdieren

Characteristics :

de onechte gaviaal heeft een lange, smalle snuit met rechte tanden die allemaal even groot zijn , uitermate geschikt voor het vangen van vis

Location in the Tropical Reserve :

tegenover de nijlkrokodillen tussen de eilanden Île aux crocos 1 en Île aux crocos 2

Reproduction :

de onechte gaviaal maakt nesthopen

Verspreidingsgebied

Répartition géographique

Statut de protection

Deel dit artikel !